Carl Fredrik Reuterswärd etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016):"Gullivers resa", etsning, monogramsignerad CFR och numrerad 68/90, bladmått ca 83x65, bildmått 41,5x29 cm, oramat blad

854029

2020-12-20