Carl Fredrik Reuterswärd Färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad Carl Fredrik Reuterswärd, numrerad 19/90, färglitografi, oramat blad, ca 84x60 cm

854036

2020-12-20