Carl Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad CFR, numrerad 80/90, färglitografi, oramat blad, ca 44,5x37 cm

854037

2020-12-20