Figurin Karl Ens

Figurin Karl Ens
Figurin Karl Ens
Figurin Karl Ens
Figurin Karl Ens
Figurin Karl Ens
Figurin Karl Ens
Figurin Karl Ens
Figurin Karl Ens

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ENS, figurin, porslin, Tyskland, föreställande fåglar, märkt undertill, höjd ca 15 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

854039

2020-12-17