Ben Schonzeit färglitografi

Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi
Ben Schonzeit färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BEN SCHONZEIT (USA, född 1942): Tangerine Sugar, signerad och numrerad Schonzeit 117/300. Färglitografi 54 x 81 cm (bladstorlek 63 x 88 cm).

Från "Documenta - A Portfolio of ten lithographs by ten Super-Realists" 1972.

854051

2020-12-19