Piedestal
2020-12-17
854053
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bronserad stomme, marmorskiva, höjd ca 53, 60x25 cm
Bruksslitage