Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bronserad stomme, marmorskiva, höjd ca 53, 60x25 cm
Bruksslitage
854053
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här