Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "The Art Lover", färgetsning, signerad Jan Håfström 2016 samt numrerad 42/50, bladmått ca 60x78 cm
854058
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här