Oljemålning Nordiska museet

Oljemålning Nordiska museet
Oljemålning Nordiska museet
Oljemålning Nordiska museet
Oljemålning Nordiska museet
Oljemålning Nordiska museet
Oljemålning Nordiska museet

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Nordiska Museet, olja på duk, signerad samt daterad 2000, ca 30x40 cm

854093

2020-12-15