Vitrinskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hältt, mörkbetsad stomme av ek, skåpdörrar med fasettslipat glas, invändigt med hyllplan av glas, fotavslut i form av claw and ball, höje ca 175, 140x36 cm, nyckel finns
Bruksslitage, stötmärken, hyllplan med mindre nagg,
854097
2020-12-17