Kliucknikov oljemålning

Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med päro och valnötter, signerad och daterad V Kliuchnikov 11, olja på duk, ca 30x40 cm

854098

2020-12-15