Kliucknikov oljemålning

Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning
Kliucknikov oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med lökflätor, signerad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 53x39 cm

854101

2020-12-15