Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, Skaraborgs Möbelsnickeri, Tibro, 1950/60-tal, teakfanér, undertill med skåpdörrar, höjd ca 172, 131x40 cm

Bruksslitage

854102

2020-12-17