Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLOR, ett par, Skaraborgs Möbelsnickeri, Tibro, 1950/60-tal, teakfanér, undertill med skåpdörrar, höjd ca 172, 131x40 cm
Bruksslitage, ena skåpet saknar lås, olåst
854103
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här