H. Crane, fartygsporträtt
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 500 SEK
Kuvaus
CRANE. H (verksam ca 1920-50-tal), fartygsporträtt av Johnsonlinjens lastångare "Canada", gouache, signerad, H. Crane, ca 24,5x39,5 cm
Kuntoraportti
854104
Päivämäärä:
2020-12-21