Klubbat för:
700 EUR
Schätzwert
900 EUR
Beschreibung
LJUSSTAKAR, ETT PAR, empire, Ryssland 1800-luvun alku, förgylld brons, höjd 28,5 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
854124
2020-12-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner