Ryska empire ljusstakar ett par

Klubbat för:

700 EUR

Schätzwert

900 EUR

Beschreibung

LJUSSTAKAR, ETT PAR, empire, Ryssland 1800-luvun alku, förgylld brons, höjd 28,5 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

854124

2020-12-16