Gustaviansk byrå sent 1700-tal
Klubbat för:
1 850 EUR
Utropspris
2 000 EUR
BYRÅ, gustaviansk, Stockholm sent 1700-tal, kalkstens skiva, mahogny fanerad , mässings beslag och lister, översta lådan med inredning med lådor och fackbredd 127 cm, djup 58 cm, höjd 87,5 cm,
854155
2020-12-16