Gustaviansk byrå sent 1700-tal

Klubbat för:

1 850 EUR

Utropspris

2 000 EUR

BYRÅ, gustaviansk, Stockholm sent 1700-tal, kalkstens skiva, mahogny fanerad , mässings beslag och lister, översta lådan med inredning med lådor och fackbredd 127 cm, djup 58 cm, höjd 87,5 cm,

854155

2020-12-16