Silver ljusstakar, ett par av Waslij S. Semenow

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

700 EUR

LJUSSTAKAR, ETT PAR, silver, Waslij S. Semenow, kontrollmästare Nikolai Dubrovin, Moskva 1852-1855, höjd 23,5 cm, vikt 714 g.

Små skador och slitage.

854160

2020-12-16