Rysk empire ampel

Rysk empire ampel
Rysk empire ampel
Rysk empire ampel
Rysk empire ampel
Rysk empire ampel
Rysk empire ampel

Klubbat för:

2 800 EUR

Utropspris

2 000 EUR

EMPIRE AMPEL, Ryssland 1800-talets början, för sex ljus, stomme av patinerad koppar och förgylld brons, diameter 57 cm, höjd 82 cm

Slitage, mindre skador och delar saknas

854161

2020-12-16