Yrjö Ollila oljemålning

Yrjö Ollila oljemålning
Yrjö Ollila oljemålning
Yrjö Ollila oljemålning
Yrjö Ollila oljemålning
Yrjö Ollila oljemålning
Yrjö Ollila oljemålning
Yrjö Ollila oljemålning
Yrjö Ollila oljemålning

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

400 EUR

YRJÖ OLLILA (1887-1932) parkvy, signerad med dedikation samt daterad 1921, olja på duk, 27x37 cm

854165

2020-12-16