Klubbat för:
420 EUR
Utropspris
400 EUR
YRJÖ OLLILA (1887-1932) parkvy, signerad med dedikation samt daterad 1921, olja på duk, 27x37 cm
854165
2020-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här