Mikko Oinonen oljemålning

Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

MIKKO OINONEN (1883-1956) röd stuga, signerad samt daterad 1956, olja på duk, 55x46 cm

854167

2020-12-16