Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal, Louis XVI-stil, bronserat, dekor i pastellage, skiva i kolmårdsmarmor, spegelns mått 223x85, konsolens höjd 42, 77x28 cm
Smärre skador, slitage
854175
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här