Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal, Louis XVI-stil, bronserat, dekor i pastellage, skiva i kolmårdsmarmor, spegelns mått 223x85, konsolens höjd 42, 77x28 cm

Smärre skador, slitage

854175

2020-12-17