Mikko Carlstedt oljemålning

Mikko Carlstedt oljemålning
Mikko Carlstedt oljemålning
Mikko Carlstedt oljemålning
Mikko Carlstedt oljemålning
Mikko Carlstedt oljemålning
Mikko Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

300 EUR

MIKKO CARLSTEDT (1892-1964): Stilleben, signerad samt daterad -53, olja på duk, 60x74 cm

854192

2020-12-27