Soffa Howard-modell

Soffa Howard-modell
Soffa Howard-modell
Soffa Howard-modell
Soffa Howard-modell
Soffa Howard-modell
Soffa Howard-modell
Soffa Howard-modell
Soffa Howard-modell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, howard-modell, 3-sitsig, 1900-talets senare hälft, lösa sittplymåer, framben på trissor, sitthöjd ca 45, längd 220x95 cm

Smärre slitage av textil klädsel

854200

2020-12-16