Woldemar Toppelius oljemålning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

250 EUR

WOLDEMAR TOPPELIUS (1858-1933) strandlandskap, signerad samt daterad 1929, olja på duk, 32x45 cm

854205

2020-12-16