Niilo Eklund oljemålning

Niilo Eklund oljemålning
Niilo Eklund oljemålning
Niilo Eklund oljemålning
Niilo Eklund oljemålning
Niilo Eklund oljemålning
Niilo Eklund oljemålning
Niilo Eklund oljemålning
Niilo Eklund oljemålning

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

100 EUR

NIILO EKLUND (1894-1931) såg justering, signerad samt daterad 1921, olja på duk, uppfodrad på pannå, 40x30 cm

854223

2020-12-27