Ratt till båt
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
RATT till båt, 1900-tal, brons/mässing samt trä, diameter ca 133 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
854231
Päivämäärä:
2020-12-18