Ratt till båt

Ratt till båt
Ratt till båt
Ratt till båt
Ratt till båt
Ratt till båt
Ratt till båt
Ratt till båt
Ratt till båt
Ratt till båt
Ratt till båt

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

RATT till båt, 1900-tal, brons/mässing samt trä, diameter ca 133 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

854231

Päivämäärä:

2020-12-18