Superellips matbord

Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, skiva i fanerad i björk, höjd 70, 240x120 cm

Smärre slitage

854242

2020-12-18