Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR (6) flera finska, 1 signerad J Marttiini, handtag i trä och horn, slidor i skinn, läöngd mellan ca 19-33 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

854243

2020-12-18