Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, koppar, 1900-talets första hälft, stomme i koppar, kupa i orange glasmassa med målad dekor signerad Köck (Max Köck), höjd 48 cm

854250

2020-12-17