Sven Larsson bänk

Sven Larsson bänk
Sven Larsson bänk
Sven Larsson bänk
Sven Larsson bänk
Sven Larsson bänk
Sven Larsson bänk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN LARSSON, bänk 1970-tal, furu, höjd ca 31, 180x59 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

854252

2020-12-18