Suzanne och Gunlög

Suzanne och Gunlög
Suzanne och Gunlög
Suzanne och Gunlög
Suzanne och Gunlög

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL LARSSON, efter (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, bildmått ca 29,5x19,5 cm

Fläckar, gulnad

854263

2020-12-16