Arne Jacobsen pallar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARNE JACOBSEN, 2 pallar, för Fritz Hansen, tidig modell, kallstämplade undertill "Made by FH Danmark", formpressade sitsar i teakfanér, kromade ben, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fanérskador och märken
854268
2020-12-18