Arne Jacobsen pallar

Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar
Arne Jacobsen pallar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARNE JACOBSEN, 2 pallar, för Fritz Hansen, tidig modell, kallstämplade undertill "Made by FH Danmark", formpressade sitsar i teakfanér, kromade ben, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fanérskador och märken

854268

2020-12-18