Byrå senbarock
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerat i valnöt med dekor i intarsia, utdragbar skrivskiva, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, höjd 83, 105x60 cm, nyckel finns
Sprickor, fanerbortfall och slitage
854272
2020-12-15