Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerat i valnöt med dekor i intarsia, utdragbar skrivskiva, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, höjd 83, 105x60 cm, nyckel finns

Sprickor, fanerbortfall och slitage

854272

2020-12-15