Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, färgat glas, mått ca 21x21x13 cm vardera

Några repor

854280

2021-01-10