Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, 1800-tal, bäddsoffa, skuren dekor med bla fleuroner, senare bemålning i pärlgrått samt bronsering, lös stoppad dyna med rutig textil klädsel, sitthöjd ca 55. längd 177 samt djup 58 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

854282

2020-12-18