Supkoppar 10 st

Supkoppar 10 st
Supkoppar 10 st
Supkoppar 10 st
Supkoppar 10 st
Supkoppar 10 st
Supkoppar 10 st
Supkoppar 10 st
Supkoppar 10 st

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUPKOPPAR, 12 st, sterlingsilver, Frankrike, 18/1900-tal, höjd 4 cm, vikt ca 113 g

Bucklor

854290

2020-12-17