Duba fåtöljer
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Duba Möbelindustri, etikettmärkta, Made in Denmark, svart galonklädsel, kromad underrede, bredd ca 60, sitthöjd ca 39 cm
Bruksslitage, smärre skador på klädsel, underrede anlupet, ett mindre beslag på baksida saknas
854291
2020-12-16