Duba fåtöljer

Duba fåtöljer
Duba fåtöljer
Duba fåtöljer
Duba fåtöljer
Duba fåtöljer
Duba fåtöljer
Duba fåtöljer
Duba fåtöljer
Duba fåtöljer
Duba fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Duba Möbelindustri, etikettmärkta, Made in Denmark, svart galonklädsel, kromad underrede, bredd ca 60, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, smärre skador på klädsel, underrede anlupet, ett mindre beslag på baksida saknas

854291

2020-12-16