Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
APPLIQUE, 1800-tal, fajans, Holland, ljushållare i mässing, 60x48 cm
Zustandsbeschreibung
Omarbetad, senare delar, nagg
854295
2020-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner