Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1700-tal, 3 hyllplan, 1 låda, ek med svärtade detaljer, nyckel finns, höjd ca 174 samt 87x36 cm

Senare bakstycke, bruks och åldersrelaterat slitage

854296

2020-12-18