Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGAR, 2 st, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, svängda gavlar höjd ca 104 cm, bäddmått ca 90x190 cm
slitage
854306
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här