Tillbaka till katalog

Bordslampa 1960-/70-tal

Bordslampa 1960-/70-tal
Bordslampa 1960-/70-tal
Bordslampa 1960-/70-tal
Bordslampa 1960-/70-tal
Bordslampa 1960-/70-tal
Bordslampa 1960-/70-tal
Bordslampa 1960-/70-tal
Bordslampa 1960-/70-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

BORENS BELYSNING, bordslampa, 1960/70-tal, två ljuspunkter, mässing och plåt, ställbar arm, undertill etikettmärkt Borens 8607, höjd ca 30, längd 25 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

854307

Datum:

2020-12-15