Golvlampa Asea

Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, Asea, 1950-tal, teak samt mässing,
märkt undertill ASEA 141148, höjd ca cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage, fot med smärre tryckmärken

854308

2020-12-16