BRUNO MATHSSON

BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON
BRUNO MATHSSON

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, stämplad Piet Hein & Bruno Mathsson, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 53, 120x80 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage,

854326

2020-12-26