Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, stämplad Piet Hein & Bruno Mathsson, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 53, 120x80 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage,
854326
2020-12-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner