Servietter 1800-tal
2020-12-19
854329
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVETTER, 6 st, 1800-talets senare del, linnedamast, spegel och bård med medaljongmönster, spegelns medaljonger med rosenbuketter, broderat monogram (TT/FF) ca 57x57 cm