Spegel med ljusarmar

Spegel med ljusarmar
Spegel med ljusarmar
Spegel med ljusarmar
Spegel med ljusarmar
Spegel med ljusarmar
Spegel med ljusarmar
Spegel med ljusarmar
Spegel med ljusarmar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL med ljusarmar, signerad H W samt daterad 1933, med ljusarmar i mässing, blank och mattförgylld, största mått ca 57x69 cm

Smärre slitage

854331

2020-12-18