Skedar 3 st Silver Otto Larsson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, 3 st, silver, Otto Larsson, Landskrona, 1928/29, rokokomodell liknande Lübeck, förgyllt skedblad, bestående av sopp/ ragusked, såssked samt strösked, längd ca 185-330 mm, vikt ca 295 g
Fint bruksskick.
854340
2020-12-20