Skedar 3 st Silver Otto Larsson

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

SKEDAR, 3 st, silver, Otto Larsson, Landskrona, 1928/29, rokokomodell liknande Lübeck, förgyllt skedblad, bestående av sopp/ ragusked, såssked samt strösked, längd ca 185-330 mm, vikt ca 295 g

Fint bruksskick.

854340

2020-12-20