Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÄNK, 1940-tal, Chippendale-stil, björk, nedfällbar klaff med bakomliggande lådor, höjd ca 85 cm, 93x46 cm

Smärre slitage, fläckar, märken

854348

2020-12-15